REALI E DËSHIRON SULMUESIN E LIVERPOOLIT PËR TË ZËVENDËSUAR BALE-n

685
0
SHPËRNDAJE

Klubi anglez rezikon ta humb lojtarin kryesorë

Real Madridi janë duke shikuar mundësitë që të nënshkruajnë me senzacionin e Premier Ligës dhe lojtarin kryesorë të Liverpoolit, Mohames Salah, raporton El Confidencial.

Salah LFC

Klubi spanjoll janë të gatshëm që ta shesin gjatë verës, sulmuesin e tyre, Gareth Bale dhe Salahun e shohin si zëvëndësues adekuat të uellsianit.

Mirëpo sipas raportimeve të mediave, Liverpooli nuk do të pranojë ndonjë ofertë më të vogël se 160 milionë euro për egjiptianin e cili po kalon në një formë të shkelqyer sivjet në kampionatin anglez./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU