PASTEL – ARDI E DETYRON KËNGËTAREN TË MARR VESHJE DHE TË IK PA PAGUAR

901
0
SHPËRNDAJE

Në kuadër të emisionit Pastel ishte e ftuar këngëtarja nga Struga Leonora Ajdari. E gjithë intervista u zhvillua në makinën e këngëtares e cila i përgjigjej pyetjeve një e nga një. Leonora tregoi për fillimet e karrierës së saj, stilin si djal kur ka qenë më e vogël, marëdhënien e saj me familjarët dhe takimet e fshehta që mund të ketë bërë dikur.

Por përveç pyetjeve këngëtarja u vu në lojë nga moderatori duke u detyruar që të futet në një butik çfarëdo, të marr veshje dhe më pas të ikë pa paguar.

Nëse dëshironi se si shkoi e gjithë kjo situatë ndiqeni në linkun në vazhdim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU