PASTEL – BERKANI EMOCIONOHET NË STUDION E PASTEL, LEXON VARGJE PËR NËNAT

568
0
SHPËRNDAJE


Këngëtari nga Shkupi, Berkani publikoi këngën e tij të fundit në emisionin Pastel të titulluar ‘’Lule’’ një baladë  e cila vjen pikërisht për ditën e grave.

Duke treguar për këngën këngëtari rrëfeu se është projekti më i realizuar që ka bërë ndonjëherë dhe gjatë xhirimit është emocionuar duke u përlotur në fund të videos. Sipas tij teksti dhe muzika bën që ai gjatë xhirimeve të futet në botën e tij dhe ta ndjej shpirtërisht.

Duke folur për ndjenjat Berkani tha sa është tip i ndjeshëm dhe preket shumë nga fjalët por nuk nguron që të dhurojë fjalë të mira për çdonjë.

Përveç këngës Berkani lexoi edhe dy poezi të shkruara nga ai për ditën e nënës, vargje të cilat emocionunan vet Berkanin por edhe moderatorin në studio.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU