ERMAL FEJZULLAHU PËR SHERRIN BLUNT-REDBOX: IKU KOHA E FJALËVE DHE RRAHJEVE

575
0
SHPËRNDAJE

Ernal Fejzullahu nga Struga ku ishte i pranishëm në një mbrëmje pas një kohë të gjatë komentoi edhe sherrin e fundit mes Blund, Real 1 dhe Faton Shoshit së bashku me Gjikon dhe Ledrin.

Ai tha se iku koha e zënkave, rrahjeve dhe fjalëve dhe të gjithë duhet të fokusohen në punë pasi vetëm ajo nxjerr më te mirët

Për më tepër ndiqeni intervistën në vazhdim:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU