JA SI U BEFASUA BIG MAMA PËR DITËLINDJE

787
0
SHPËRNDAJE

Befasi njëra pas tjetrës për Big Mamën

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama ka festuar dje ditëlindjen. Ajo ka mbushur plot 32 vjet.

Me këtë rast Big Mama ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë që ka, shkruan rtv21.tv

Përmes disa postimeve në InstaStory, Big Mama ka treguar se është befasuar nga miqtë e saj më të afërt.

Në derën e shtëpisë së saj kanë trokitur befasi njëra pas tjetrës dhe kjo gjë sigurisht se e ka bërë të lumtur Big Mamën. Ajo ka marrë dy torta të ditëlindjes si dhe një buqetë me lule nga miqtë e saj.

Ndryshe, kujtojmë se Big Mama ditë më parë ka paralajmëruar se shumë shpejt të publikojë këngën e re të titulluar “I len krejt”./21Media

bigi4 bigi3 bigi2 bigi1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU