BARÇA AFËR MARRËVESHJES PËR TALENTIN BRAZILIAN

426
0
SHPËRNDAJE

Barcelona është në prag të arritjes së marrëveshjes prej 30 milionë eurosh me Gremion për mesfushorin Arthur, sipas mediave spanjolle

Pas disa ditëve të negociatave muajve të fundit mes drejtorit të Barcelonës, Robert Fernandez dhe presidentit të klubit braziliane, duket se marrëveshja do të arrihet shumë shpejt.

21 vjeçari është një nga lojtarët kryesor tek Gremio, dhe e ardhmja e tij sipas të gjitha gjasave, do të jetë në “Camp Nou”.

Barcelona raportohet se do t’ia paguaj klubit brazilian 30 milionë euro për Arthur, i cili do të ishte lojtar i duhur për mesfushën e “Blaugranave”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU