PUBLIKU SHKUPJAN I ETUR PËR HUMOR, SHITEN TË GJITHA BILETAT PËR “STAND-UP COMEDY-në” E PARË  

765
0
SHPËRNDAJE

 

Për herë të parë në Maqedoni zhvillohet një festival Stand up comedy, ku aktorë të ndryshëm do të luajnë numrat e tyre artistik të vetëm para publikut. Të ftuar në studion e emisionit Pastel, Visar Etemi dhe Besfort Dulatahu, aktorët thanë se  ky aktivitet është i pari në llojin e tij dhe se nuk prisnin një pritje kaq të madhe nga publiku.

Stand-up comedy festival do të zhvillohet nga data 20 dhe do të vazhdoj deri më 23 Shkurt.

Për më tepër ndiqeni intervistën në vazhdim:

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU