PAS NJË LËNDIMI SERIOZ, ALAUDIN MUSTAFA VAZHDON KONTRATËN NË TURQI

790
0
SHPËRNDAJE

Basketbollisti i njohur Shkupjan rikthehet sërish në fushën e basketbollit pas një dëmtimi serioz që pati. Përveç kësaj ai vazhdoi edhe kontratën me klubin Trakaya pas problemeve me vazhdimsinë e ligës në Turqi por duket se gjërat janë rregullluar dhe tashmë Alaudini mund të vazhdoj të luaj së bashku me ekipin e tij.

Basketbollisti ishte sot në lidhje të drejtpërdrejt nga Turqia me Skype ku tregoi shumë gjërat rreth jetës atje. Për më tepër ndiqeni intervistën në vazhdim:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU