BLLOKOHEN FSHATRAT MALINË, BREZË DHE TANUSHË

498
0
SHPËRNDAJE

Aksi rrugor i cili të çon në fshatrat Malinë, Brezë dhe Tanushë në komunën Çuçer Sandevë nga uikendi është bllokuar për shkak të reshjeve të dëborës, informojnë Qendra për Menaxhim me Krizat e Qytetit të Shkupit.

Momentalisht të gjitha tre fshatrat kanë energji elektrike dhe do të  dërgohen ekipe në terren.

Çdo vit kur do të bjerë dëborë, këto janë fshatrat e para që bllokohen në rajonin e Shkupit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU