A I FRIKËSOHET LLORENTE JUVENTUSIT?

450
0
SHPËRNDAJE

Llorente  i vetëdijshëm për forcën që ka skuadra torineze

Sulmuesi i Tottenhamit, Fernando Llorente duket se i frikësohet ish-skuadrës së tij, Juventus.

‘Spurs’ dhe ‘Zonja e Vjetër’ do të përplasen të martën që vjen në kuadër të Champions League-s. Spanjolli thotë se është diçka e veçantë që përsëri të zbres në stadiumin e Torinos.

“Do të jetë diçka e madhe që përsëri të jem në stadiumin e Torinos”, ka thënë Llorente, i cili është i vetëdijshëm për forcën që ka skuadra torineze.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU