REAL MADRID GJEJNË ZËVENDËSUESIN E ZIDANE-s

790
0
SHPËRNDAJE

Zinedine Zidane pati shumë sukses me skuadrën e Real Madrid-it, mirëpo ky sukses ka rënë

Sezoni aktual është një nga më të dobëtit në vitet e fundit të skuadrës nga Madridi, dhe presidenti Florentino Perez tashmë ka vendosur për pasardhësin e francezit.

Ai është trajneri i kombëtares së Gjermanisë Joachim Low, që ka bindur Perezin me metodologjinë, personalitetin dhe qëndrimin e tij, shkruan rtv21.tv.

Në listën e Perezit janë edhe Massimiliano Allegri, Mauricio Pochettino, Maurizio Sarri dhe Jurgen Klopp, në parapërgatitje për sezonin 2018/2019./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU