ÇILJETA XHILAGA DHE DJALI I SAJ FESTOJNË DITËLINDJEN

675
0
SHPËRNDAJE

Ata kanë 28 vjet diferencë

Këngëtarja e mirënjohur, Çiljeta Xhilaga sot feston ditëlindjen e saj, por edhe të djalit Fernandos i cili ka lindur me 5 shkurt ashtu si mami.

Fernando mbush 5 vjeç, ndërsa Çiljeta 33.

Çiljeta ka postuar dy foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet shumë e lumtur pranë Fernandos, ndërsa ka lënë një urim për të dy.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU