ADELINA TAHIRI PËR NJË VESHJE SHPENZOI MBI 14 MIJË EURO

1675
0
SHPËRNDAJE

Jeta luksoze e Adelina Tahirit

Nëse bën një kontroll të vogël në Instagramin e këngëtares së mirënjohur Adelina Tahirit, mund të zbulosh një jetë luksoze me veshje e udhëtime të shtrenjta.

Adelina njihet si një nga ndjekëset më të mëdhja të modës, e cila spikat gjithmonë me veshje dhe aksesorët e shtrenjt që blenë.

Faqja “What They Wearin” në Instagram ka zbuluar se Adelina ka shpenzuar 14, 500 euro në veshje dhe aksesorë të markës së Louis Vuitton.

Ndryshe, kujtojmë se se vitin që lamë Adelina Tahiri është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU