“PO DU ME MARRË FRYMË”

527
0
SHPËRNDAJE

Reagon Teuta Krasniqi

Qytetarët e Prishtinës sot kanë protestuar para Teatrit Kombëtar, në shenjë pakënaqësie me nivelin e ndotjes së ajrit në kryeqytet, i cili ka marrë përmasa shqetësuese.

Kësaj proteste i është bashkuar edhe aktorja e mirënjohur, Teuta Krasniqi dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv

Ajo shfaqet me maskë në fytyrë në mes të turmës së kësaj proteste. “Po du me marrë frymë”- është mbishkrimi që ajo i ka lënë videos./21Media

#podumemarrfryme 😷

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU