ENRIQUE, PASUES I CONTES TE CHELSEA

635
0
SHPËRNDAJE

Conte në fund të këtij kampionati do të largohet nga Chelsea

Ish-trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është një nga kandidatët për të zëvendësuar Antonio Conten te Chelsea.

Sipas mediave spanjolle, tekniku spanjoll mund të marr ‘timonin’ e londinezëve në fund të këtij sezoni.

Conte raportohet se në fund të këtij kampionati do të largohet nga Chelsea, dhe Enrique është opsion për të qenë pasues i italianit.

“Luis Enrique është pasardhës i mundshëm i Antonio Conte te Chelsea”, shkruajnë mediet spanjolle.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU