SHKURTE FEJZA DHE KASTRIOT TUSHA VIJNË ME NJË KËNGË

1968
0
SHPËRNDAJE

Shkurte Fejza dhe Kastriot Tusha bashkojnë forcat për 10 vjetorin e pavarësisë

Dy artistët më të mëdhenj të estradës shqiptare, Shkurte Fejza dhe Kastriot Tusha janë duke punuar në një këngë, e cila do të publikohet për nderë të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur Shkurta përmes një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar edhe pjesë nga videoklip.

“Me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës në përfundim e sipër kënga dhe videoklipi i ri në bashkëpunim me kolegun tim të nderuar, këngëtarin i mirënjohur shqiptar. z. Kastriot Tusha”, ka shkruar Shkurta në Facebook.

Ky është projekti i përbashkët i tyre./21Media

1-36 2-25 3-20 4-19 5-17 6-14 7-13 8-11 9-9

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU