GRIEZMANN I BASHKOHET BARCELONËS?

1107
0
SHPËRNDAJE

Lojtari kërkohet edhe nga Manchester United

Ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës, raportojnë mediet spanjolle.

‘Blaugranat’ prej kohësh insistojnë ta blejnë francezin dhe duket se ky qëllim i Barcelonës do të realizohet, por jo gjatë tregut të janarit.

Siç raportojnë mediet iberike, Griezmann do t’i bashkohet gjigantit spanjoll në verën që vjen.

Francezi kërkohet edhe nga Manchester United, por thuhet se lotari preferon Barcelonën të cilës pritet t’i bashkohet në fund të këtij sezoni.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU