FATMIRE MJAKU KËRKON PRINCIN E KALTËR NË PASTEL, SHPEND LATIFI E NDIHMON ME LISTËN

891
0
SHPËRNDAJE

Në kuadër të Pastelit festiv këngëtarët e ftuar zhvilluan lojëra dhe biseda interesante ne prag të Vitit të Ri. Një ndër ftuarit e këtij edicioni ishte edhe këngëtarja Fatmirje Mjaku dhe Shpend Latifi. Në pyetjen për dëshirat e 2018-ës Fatmirja kërkoi princin e kaltër, ndërsa Shpend Latifi ndihmonte kolegën për të  plotësuar listën. Në fund këngëtarët dhanë performanca fantastike duke shtuar akoma më tepër atmosferën festive në studio.

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU