KONTRATË NDËRKOMBËTARE? KANITA SUMA TREGON TË VËRTETËN NË PASTEL

1387
0
SHPËRNDAJE

Kanita Suma ylli që lindi nga një talentshow dhe që vazhdon tashme karrierën e saj muzikore më e madhe dhe më e pjekur ishte e ftuar në edicionin festiv të Pastelit. Ajo këndoi në studio këngën e saj “Dont Let Me Go” në version acoustik duke lënë pa fjalë dhe vet moderatorët e programit.

Gjatë intervistës ajo trrgoi se viti 2018 do ta gjejë atë me një këngë të re dhe një kontratë ndërkombetare.

Për më tepëe ndiqeni intervistën e plotë:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU