MOS E PYESNI MË ELITËN PËR TË DASHUR, VITIN E MBYLLI SINGLE DHE ME SHUMË MUZIKË!

932
0
SHPËRNDAJE

Elita Ziberi ishte e ftuar në Pastelin festiv të këtij viti, duke u argëtuar në studio me lojërat dhe intervisten Elita Ziberi thotë se pyetja më e shpeshtë nëpër intervista është a ke të dashur. Me shaka Elita thotë që mos e pyesin më për këte gjë dhe sqaron të gjithë se këtë vit e mbylli single. Por ajo sqaron se viti që po lëmë pas ka qenë i suksesshëm në muzikë për të.

Për më tepëe ndiqeni intervistën e plotë:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU