FILONID ALIU TREGON SE KU UA BËN GJILPËRËN PACIENTËVE

966
0
SHPËRNDAJE

Filonid Aliu përvec karriërës muzikorë  është futur dhe botës së mjeksisë. Duke shpjeguar për profesionin e tin këngëtari u pyet nëse është e sikletshme vendosja e gjilpërës. Fillimisht pëe te ka qenë pak e sikletshme por kur kuptpn se ajo ështe puna e tij atëherë e ka marrë për të mirqenë.

Për më tepër ndiqeni intervistën e plotë:

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU