A DO TË LARGOHET AGUERO NGA CITY?

614
0
SHPËRNDAJE

Aguero është i lidhur me City me një kontratë deri në fund të 2019

Marrëdhëniet me trajnerin Pep Guardiola mund ta largojnë Sergio Aguero nga Manchester City në fund të sezonit.

Kjo është bërë e ditur nga gazeta ‘Mirror’, që ka shkruar për “problemet” mes ‘Kun’ dhe teknikut katalanas, i cili në ndeshjen e fundit ndaj Manchesterit e la atë në stolin e rezervave.

Aguero është i lidhur me City me një kontratë deri në fund të 2019 dhe në moshën 30-vjeçare rrezikon që të zgjidhë kontratën.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU