TIRANË, TËRMET ME 2.7 BALLË TË RIHTERIT

847
0
SHPËRNDAJE

Lëkundjet ndodhën rreth orës 02:00 pas mesnate

Gjatë orëve të vona të natës në Tiranë janë ndjerë lëkundje sizmike.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën të ditur se lëkundjet u ndjenë rreth orës 02:15 pas mesnate.

Njoftohet se epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 48 km nga Tirana dhe 17 km nga Elbasani.

Tërmeti ishte me magnitudë 2.7 ballë i shkallës rihter.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU