RITA ORA POZON PËR “VOGUE RUSSIA”

923
0
SHPËRNDAJE

Rita vjen tërheqëse edhe kësaj radhe

Rita Ora kohëve të fundit iu rikthye këndimit, publikoi këngë të reja, performoi në evenimentet më të rëndësishme botërore të muzikës, shkruan rtv21.tv

Por ajo nuk la anash as edhe aktivitetet tjera. Artistja së fundi ka pozuar për revistën e njohur “Vogue Russia”.

Rita këtë e ka postuar edhe në Instagram ku si zakonisht shfaqet e bukur dhe me stil.

Bukuroshja shqiptare, aktualisht po shijon suksesin e këngën “Anywhere”, e cila u publikua në muajin  tetor./21Media

rtia

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU