LAZIO MENDON TËRHEQJEN NGA SERIE A

919
0
SHPËRNDAJE

Lazio nuk e kapërdin gjykimin e gjyqtarit Giacomelli, në ndeshjen e zhvilluar të hënën ndaj Torinos, ku ka humbur 1-3

Sipas Sportmediaset, në kampin lacial mbizotëron një klimë e rëndë dhe atmosferë e zymtë, duke filluar që nga përgatitësit atletikë, deri tek presidenti Lotito.

Që të gjithë janë të bindur se “është një dorë që nuk dëshiron që Lacio të kapë vendin e katërt në Serinë A”.

Vetë Lotito e cilësoi më shumë se skandaloz gjykimin dhe thotë se ky është një rast i përsëritur, ndërsa në një deklaratë të klubit aludohet për hapin drastik të tërheqjes nga kampionati.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU