LEONORA NË PRAPASKENA ME “DASHURINË” E SAJ

1766
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e përqafuar me më të dashurën e saj

Gjithmonë ka qenë e përfolur për projektet muzikore, por jo vetëm, një pjesë shumë e komentuar për Leonora Jakupin padyshim se është edhe jeta private.

Ndonëse statusi i saj ka qenë gjithmonë në vëmendje të fansave dhe shtypit rozë, këngëtarja asnjëherë nuk ka zbuluar ndonjë lidhje të dashurisë, shkruan rtv21.tv

Në anën tjetër gjithmonë është treguar më pak e rezervuar për familjen e saj, ajo shpesh herë ka folur për personat më të dashur e njëra ndër to është edhe mbesa e saj.

Në prapaskenat e xhirimeve të Vitit të Ri në RTV 21 Leonora është fotografuar nga portali rtv21.tv duke u përqafuar me mbesën e saj./21Media

leonora 2 leonora 1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU