ABAZI DHE RINA JU RRËFEJNË GJITHÇKA NGA PRAPASKENAT E XHIRIMEVE TË VITIT TË RI

1298
0
SHPËRNDAJE

Prapaskenat nga të gjitha programet festive në RTV 21

Radiotelevizioni 21 për pritjen e Vitit të Ri 2018 ka përgatitur një program shumë të veçantë festiv me artistët më të pëlqyer nga publiku.

Momentet më pikante nga prapaskenat e xhirimeve të Vitit të Ri do të mund t’i kuptoni nga dy gazetarët e njohur Abaz Krasniqi nga RTV21 dhe Rina Halili nga TV21 Maqedoni.

Ata kanë realizuar intervista të shumta me artistët pjesëmarrës të cilët kanë zbuluar të pathëna.

Ndryshe për Abazin është përkujdesur butiku “Durguti” ndërsa për Rinën dizajnerja Vjollca Llapashtica./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU