YJET PO DUKEN KREJT NDRYSHE NË PROGRAMIN FESTIV TË RTV 21

1465
0
SHPËRNDAJE

Ata kanë zgjedhur veshje të veçanta

Ka filluar të xhirohet programi qendror festiv në RTV21 me emrat më të dashur të estradës shqiptare.

Shumica e yjeve për organizime të tilla zgjedhin veshjet më të bukura dhe eksperimentojnë në mënyrë që të vijnë më ndryshe para publikut.

Më poshtë keni vetëm disa nga yjet që kanë shkëlqyer në programin festiv qendror të RTV21 me veshjet e tyre të mrekullueshme.

Këto fotografi janë shkrepur nga “Norik Uka photostudio”,  Jeton Bylykbashi./21Media

yjet rtv21 7 yjet rtv21 8 yjet rtv21 9 yjet rtv21 10 yjet rtv21 11 yjet rtv21 12 yjet rtv21 13 yjet rtv21 1 yjet rtv21 2 yjet rtv21 3 yjet rtv21 4 yjet rtv21 5 yjet rtv21 6

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU