DY DERBI NË SHORTIN E LIGËS SË KAMPIONËVE

737
0
SHPËRNDAJE

Është hedhur shorti i fazës së 16 të Ligës së Kampionëve ku ka shumë ndeshje interesante.

Kryendeshja e kësaj xhiroje do të jetë ajo e dy pretendenteve kryesorë, Real Madrid dhe PSG si dhe ajo ndërmjet Chelseas dhe Barcelonës

Më poshtë janë të gjitha ndeshjet e kësaj xhiroje:

chl draw

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU