LIVERPOOL DHE EVERTON NDAJNË PIKËT

735
0
SHPËRNDAJE

Liverpool dhe Everton ndajnë pikët në ndeshjen e xhiros së 16-të të Premierligës.

Skuadra e të kuqve kaloi e para në epërsi më një gol shumë të bukur nga Mohamed Salah në minutën e 42-të.

Everton arriti të barazoj në minutën e 77-të me një gol nga penalltia të Wayne Rooney.

Me këtë barazim, Liverpooli mbetet e katërta me 30 pikë, ndërsa Evertoni në vendin e dhjetë me 19 pikë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU