NJË PERSON PLAGOSET NGA TË SHTËNAT NË OHËR

614
0
SHPËRNDAJE

Një person është plagosur në të shtënat të cilat sot pasdite ndodhën në Ohër, në afërsi të rrethrrotullimit në bulevardin “Turistiçka” pranë rrugës “Bistrica”.

Policia e konfirmoi incidentin pa zbuluar më shumë detaje për rastin, përveç se i lënduari ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Ekipi i teknikës së krimit është duke bërë ekspertizë në vendin e ngjarjes, si dhe masa të tjera operative për zbardhjen e rastit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU