TIME: DUA LIPA E PARA NË TOP 10 KËNGËT E VITIT 2017

1546
0
SHPËRNDAJE

Dua ka lënë mbrapa shumë artistë të njohur

Revista prestigjioze amerikane Time si çdo fundvit edhe këtë herë ka publikuar listën me top 10 këngët më të mira të vitit.

Është Dua Lipa me këngën “New Rules” ajo e cila eshte pozicionuar në vendin e parë, duke lënë pas vetes këngën më të klikuar në historinë e Youtube “Despacito”,  top reperin Jay Z si dhe shumë artistë tjerë ndërkombëtar./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU