FJOLLA MORINA: NË ‘KËNGËN MAGJIKE” DO U VËRTETOJ TË GJITHVE QË MUND TË KËNDOJ LIVE !

789
0
SHPËRNDAJE

Fjolla Morina përvec projekteve muzikore së fundmi është angazhuar edhe në ”Kënga Magjike” me një këngë mjaft ritmike. Ka shumë njerëz që janë skeptik për perfomancën live të saj pasi festivali prej disa vitesh ka performanca live, por Fjolla Morina së fundmi në një intervistë ekskluzive për tv21 sqaron të gjithë se mund të këndojë live dhe këtë do ua vërtetoj në gjysmëfinalen që do të zhvillohet në Pallatin e Koncerteve.

Për më tepër mund ta ndiqni intervistën në vazhdim:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU