VDES DAVID CASSIDY

1601
0
SHPËRNDAJE

Ai ishte në spital për shkak të dëmtimit të organeve

Idoli i të rinjve nga vitet e shtatëdhjeta dhe ylli i “The Partridge Family”, David Cassidy ka vdekur në moshën 67-vjeçare.

Ai ishte në spital për shkak të dëmtimit të organeve, por ai është liruar nga dhimbja që e mundoi për një kohë të gjatë, ka bërë të ditur familja e tij.

Cassidy ishte dërguar urgjentisht në spital javën e kaluar në Florida, pas problemeve shëndetësore.

Ai kishte zbuluar më herët gjatë këtij viti se ishte në betejë me sëmundjen e dementias.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU