POGBA: JAM I LUMTUR ME FITOREN DHE RIKTHIMIN NË FUSHËN E BLERTË

1020
0
SHPËRNDAJE

Paul Pogba është kthyer më gol dhe me fitore tek Manchester Unitedit

Ylli francez pas dy muajve larg fushës së blertë për shkak të lëndimit, dje është kthyer në fushë në fitoren e “Djajve të Kuq” Newcastle-s prej 4-1.Poga thotë se është i lumtur me fitoren dhe rikthimin e tij si dhe me rikthimin e Zlatan Ibrahimoviiqt dhe Marcos Rojo.

Ai thotë se gjeja më e rëndësishme është se Manchester United fitoj tri pikë në duel me Neëcastle-n.

“Ne kemi fituar, kemi fituar tri pikë dhe kjo është gjëja më e rëndësishme. Zlatan Ibrahimovic, unë dhe Marcos Rojo u kthyem nga lëndimi, kështu që ne jemi të lumtur”, tha Pogba.Ai ka shtuar se ndjehet mirë që tashmë në skuadër janë rikthyer të lënduarit, dhe sipas tij, tani tek Unitedi ekziston një atmosferë shumë e mirë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU