PASTEL – PROMOVIM I “AJO LYP” NGA BARDHI

1453
0
SHPËRNDAJE

Bardhi, talenti i cili bënte cover të këngëve me flow të shpejt sic janë: Eminem – Rap god , Busta Rhymes , Tech Nine e disa këngë e këngëtarë të tjerë, ka bërë publike këngën e tij të parë të punuar profesionalisht në Detox Studio e cila titullohet “Ajo lyp”. Kënga është komponuar dhe rekorduar nga Detox Studio, teksti dhe melodia nga vet artisti Bardhi, ndërsa klipi është punuar nga Elmo Creative. Promovimi i këngës u bë në emisionin e pasdites Pastel në TV21 me Ardi Zhuta dhe Rina Halili.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU