MOTI SOT

631
0
SHPËRNDAJE

Moti sot në Maqedoni do të jetë me mjegulla dhe me të rreshura të shiut në disa lokalitete të vendit. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 15 gradë Celsius. Lagështia e ajrit do të jetë e madhe, mbi 94% kurse shpejtësia e erës do të jetë 3 km në orë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU