MIRIAMI DHE ALBANI PO RIKTHEHEN ME NJË DUET

1166
0
SHPËRNDAJE

Albani dhe Mirami në bashkëpunim

Çifti simpatik Alban Skenderaj  dhe Miriami Cani po rikthehen me një duet të ri dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vet Miriami përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“A jeni gati për duetin e radhës?”- ka shkruar ajo mbi foton e publikuar ku shihet bashkë me Albanin.

Ndryshe, kujtojmë se “Ende ka shpresë” dhe “Let me die with you” janë dy këngët shumë të suksesshme të çiftit simpatik të cilat janë publikuar katër vjet më parë./21Media

 

A jeni gati per duetin e rradhes? ❤👼

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU