REALI OFERTË PËR MARQUINHOS

1070
0
SHPËRNDAJE

Partneri ideal për Sergio Ramosin

Zinedine Zidane dëshiron të transferojë një mbrojtës qendror në janar.

Pas startit të dobët të sezonit, skuadra spanjolle dëshiron ta forcojë mbrojtjen dhe e cilëson brazilianin e PSG-së, Marquinhos, si partnerin ideal për Sergio Ramosin.

Lëndimet e vazhdueshme të Raphael Varane dhe forma jo e mirë e Nacho-s dhe Jesus Vallejo-s, kanë bërë që Zidane të jetë serioz në transferimin e një mbrojtësi në janar.

Edhe pse transferimi i 23 vjeçarit mund të jetë i vështirë për shkak se ai është një nga lojtarët kryesorë të skuadrës franceze, “Los Blancos” janë të gatshëm të ofrojnë 70 milionë funta për shërbimet e tij.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU