VESA LUMA ME FJALË TË MËDHA PËR DUA LIPËN

498
0
SHPËRNDAJE

“S’mundem ta përshkruaj se sa krenare jam për ty”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, dje në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “MTV Europe Music Awards 2017 ” ka rrëmbyer çmimin “Artistja e re më e mirë “.

Për këtë sukses të Dua Lipës, këngëtarja kosovare Vesa Luma ka përjetuar një krenari të papërshkrueshme.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi të Dua Lipës dhe ka lënë një mbishkrim mjaft të veçantë.

“S’mundem ta përshkruaj se sa krenare jam për ty. Zëri yt, talenti, puna e madhe, origjinaliteti yt, po shpaguhen”- ka shkruar Vesa Luma./21Media

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU