CRISTIANO RONALDO U BË PËRSËRI BABA

679
0
SHPËRNDAJE

Ylli i Realit u bë baba i një vajze.

Lojtari i njohur portugez, Cristiano Ronaldo sonte është bërë baba edhe një herë.

Georgina Rodriuguez të dielën në mbrëmje ka sjellur në jetë vajzën e saj, të quajtur Alana Martina, të cilën e ka me futbollistin e njohur.

Lajmin për lindjen e vajzës, e ka bërë publik vetë Cristiano, duke publikuar në Instagram një fotografi, ku aty ishte edhe Cristiano Junior.

“Alana Martina vetëm sa lindi! Dyja, Georgina dhe Alana janë mirë, jemi të gjithë të lumtur”, ka shkruar Ronaldo.

Ronaldo e Georgina janë njohur që prej vjeshtës së kaluar.

Kujtojmë se Ronaldo është baba i Cristiano Jr, tashmë në moshën 6-vjeçare./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU