EMINEM MPOSHTI TË GJITHË HIP HOP ARTISTËT NË MTV EMA 2017

924
0
SHPËRNDAJE

Rap Hip Hop artisti amerikan Eminem përsëri e dëshmoi se është më i miri

Këtë e bëri sonte në ceremoninë e ndarjes se çmimeve “MTV Europe Music Awards 2017 ”  në Londër, duke u shpallur më i miri në kategorinë “Best Hip Hop”.

Eminem ka lënë pas vetes artistët e tjerë të nominuar në këtë kategori, si Kendrick Lamar, Drake, Future dhe Post Malone./21Media

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU