ARGJENTINA MPOSHT RUSINË

453
0
SHPËRNDAJE

Goli u shënua në minutën e 86-të nga Kun Aguero

Argjentina ka arritur në minutat e fundit ta mposht Rusisë në miqësoren e zhvilluar në Moskë, me rezultat 0-1.

Goli u shënua në minutën e 86-të nga Kun Aguero, pas një kombinimi mes Messit dhe Pavon, me këtë të fundit që i dha mundësinë sulmuesit të Manchester City-t të mposhtte portierin Akinfeev.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU