ISH BANORI I BIG BROTHER, ELI G: AMBRA ËSHTË NJË EMËR I PADËSHIRUAR PËR MUA

1498
0
SHPËRNDAJE

Elsamed Senaj ish banori i Big Brother që është përkushtuar karrierës muzikore duke ju kthyer kujtimeve të këtij reality shoë nuk dëshiroi që te flas për ish partneren e tij në lojë dhe në jetë. Duke e ngacmuar për Ambrën me të cilin ai kishte një lidhje brenda shtëpisë në emisionin Pastel ai tha se nuk ka qejf të degjojë emra të padëshirueshëm për të. Së cfarë marëdhënie kanë ata të dy tanimë e ndiqni në videon në vazhdim:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU