FAMILJA E SELENA GOMEZ TË HIDHËRUAR ME JUSTIN

1353
0
SHPËRNDAJE

Justin po pret që Selena ta konfirmojë dhe zyrtarisht lajmin se ata sërish janë bashkuar.

“Ai thjesht po pret që Selena t’i konfirmojë se është zyrtarisht e dashura e tij. Justin e di mirë çfarë gabimesh ka bërë në të shkuarën dhe e ka të qartë që ajo meriton më të mirën. Ai do të jetë me të dhe do të bëjë gjithçka për të provuar se di të jetë një i dashur i shkëlqyer.” thanë miqt e tyre.

Ata edhe pse vazhdojnë të jenë të dashuruar familja e Selena Gomezit do ta ketë të vështirë që ta falë Justinin për vuajtjet që i ka shkaktuar vajzës së tyre nga lidhja e mëherëshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU