PËRFUNDON PJESA E PARË E NDESHJES PSG – PGE VIVE KIELCE

1482
0
SHPËRNDAJE

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet skuadrës franceze Paris Saint-Germain dhe asaj polake PGE Vive Kielce.

Ndeshje kjo që po zhvillohet në kuadër të xhiros së gjashtë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll. Gjysma e ndeshjes i takon skuadrës franceze Paris Saint-Germain e cila me rezultat 18:16  po e mund skuadrën polake PGE Vive Kielce, shkruan rtv21.tv.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU