DJALI I CIMËS HAPAVE TË BABAIT, JA SA SHUMË I NGJAN ATIJ

2048
0
SHPËRNDAJE

Djali Cimës luan përkrah babait

Në RTV21 është duke u transmetuar komedia “Gazusi & Cima në Antali”, projekt ky i humoristëve Rasim Thaçi dhe Sevdai Radogoshi.

Veçantia e këtij projekti është se bëri bashkë pas shumë viteve humoristët e njohur, por edhe risia tjetër është Artan Thaçi, djali i humoristit Cima, shkruan rtv21.tv

Edhe në këtë komedi shfaqet si i biri i Cimës, ndërkohë që vërehet edhe ngjashmëria e tij me të atin, por nuk mund ta mohojmë se ka trashëguar edhe një pjesë të talentit të Cimës.

Theksojmë se premiera e “Gazusi & Cima në Antali” u shfaq në Pallatin e Kulturës në Gjakovë me 21 tetor, kurse sonte është duke u shfaqur në ekranin e Radiotelevizionit 21./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU