BIG MAMA PREZANTON MOTRËN ME RASTIN E DITËLINDJES

1345
0
SHPËRNDAJE

Kështu e uron Big Mama motrën për ditëlindje

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Big Mama, kohëve të fundit ishte një prej artisteve më të përfolura në mediat rozë, shkruan rtv21.tv

Kjo pasi që ndodhën shumë risi në jetën e saj. Ajo deklaroi se është e dashuruar, por jo vetëm më kaq. Bigu vendosi ta bëj edhe një ndryshim në dukjen. Ajo përmes disa operimeve arriti t’i heq kilogramët e tepërt e kështu u shndërrua në një ndër këngëtaret më seksi të estradës.

Ndërkaq nuk mungon interesimi për jetën e saj private. E kur jemi tek kjo pikë, në familjen e Bigut sot ka pasur festë. Motra e saj ka festuar ditëlindjen. Me këtë rast Bigu ka bërë një urim publik për të. “Te deshiroje vetem nje gje,qe ta shikosh vetveten tende ashtu siq te shoh une, vetem atehere do ta kuptosh se sa njeri special je ti dhe sa shum te dua Urime Ditelindjen o princesha ima motra ime te duaa pa fund ❤️”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së publikuar në Instagram./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU