ZBULOHET VETURA E RE ASTON MARTIN

892
0
SHPËRNDAJE

Aston Martin ka zbuluar veturën e re DB11 Volante, që do të dalë në treg në vitin 2018

Me një motor V8 dhe kambio automatike, kjo veturë do të kushtojë rreth 160 000 stërlina.

Pjesa e sipërme e veturës hapet për 14 sekonda dhe mbyllet për 16 sekonda. Aston Martin bën me dije se pjesa e sipërme e DB11 Volante është 26 kg më e lehtë sesa ajo e paraardhëses DB9 Volante.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU