ZBULOHET EMRI I VËRTETË I VAJZËS SË TRUMPIT

747
0
SHPËRNDAJE

Ivanka reagon në Twitter

Vajzën e madhe të Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump e gjithë bota e njeh si Ivanka, para disa vitesh edhe vetë ka pranuar se emri i saj i vërtetë nuk është Ivanka.

Emri i saj i vërtetë është Ivana dhe se Ivanka është emri i shkurtër për personat që kanë emrin Ivana.

“Në çekisht, Ivanka është emër i shkurtër, ashtu sikurse është Bobi për Robert”, ka shkruar ajo në Twitter./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU